021. Leopold GOTTLIEB

2,000.00

LEŻĄCA PARA

Akwarela, węgiel, papier; 24 x 33 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: l. Gottlieb
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2600 – 3000