018. Malarz nierozpoznany

500.00

ZMIERZCH NAD WODĄ, ok. 1900

Olej, tektura; 19,5 x 27,5 cm
Sygnowany l.d.; H (…)
Cena wywoławcza 500
Estymacja 700 – 1000