014. Jerzy KOSSAK

12,000.00

GŁOWA KASZTANKA W UŹDZIE, 1945

Olej, tektura; 39 x 37,5 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Kossak / 1945
No odwrocie stemple: herb Kos, wokół: Jerzy Kossak Kraków, Plac Kossaka 4; Stwierdzam autentyczność tego obrazu Jerzy Kossak
Cena wywoławcza 12000
Estymacja 15000 – 18000