013. Michał STAŃKO

1,000.00

JUHAS PRZED KOLIBĄ

Olej, tektura; 17 x 20,5 cm
Sygnowany p.d.: M. Stańko
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 2000