012. Malarz nierozpoznany

300.00

PEJZAŻ ZIMOWY Z MOSTKIEM NAD POTOKIEM, 1894

Olej, płótno; 39,5 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: M.K. / 94.
NA odwrocie? Max Krausser
Cena wywoławcza 300
Estymacja 500 – 600