011. Jan Ludwik SOBECKI

1,000.00

WIERZBY NAD POTOKIEM, 1918

Akwarela, papier; 16 x 24 cm
Sygnowany l.d.: JSobecki 1918 / Chrząstów
Na odwrocie trzy papierowe nalepki wystawowe: 1. drukowana: T.Z.S.P. / 40 / 1918 r.; 2. drukowana wypełniona piórem: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskiem / Salon 1918 r. / Autor Jan Sobecki / Tytuł dzieła Wierzby / Rodzaj dzieła akwarela / Cena Mk. 250 / (podpis): Jan Sobecki; 3. drukowana, wypełniona piórem: 8675 Autor Sobecki Jan / Tytuł Wierzby Rodzaj dzieła akwar / Cena Mk 250 własność Data nadesłania 2/XII 1918
Oprawiona
Obraz wystawiany: TZSP, Salon jesienny, Warszawa, 1918
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 2000