010. Hans Ulrich MÜHLHAUSEN

400.00

WIECZÓR W NADRENII

Olej, deska; 20 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Mühlhausen
Na odwrocie papierowa nalepka galerii Friedrich Schneider Düsseldorf z opisem pracy
Obraz wystawiany: Galleria Friedrich Schneider, Düsseldorf
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800