005. Walther REICHEL

2,000.00

BRZEG CAPRI, ok. 1900

Olej, płótno; 62,5 x 92 cm
Sygnowany l.d.; Walther Reichel.Proof.
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2400 – 2500