002. Jan WYSOCKI

3,000.00

ŻOŁNIERSKA ZABAWA, 1922

Olej, tektura; 47 x 62 cm
Sygnowany p.d.: Wysocki / 22

Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000