318. PŁYTKA DO ROZCIERANIA TUSZU, Chiny, pocz. XX w.

600.00

Kamionka; 20,5 x 14,5 cm
Sygnowana wyciskiem ideogramami chińskimi
Dekoracja reliefowa: na pokrywce mężczyzna na bawole (Tanabata); wewnątrz zwierzę przy winorośli
Stan: drobny odprysk
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000