286. DOTTORE, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne, pocz. XX w.

400.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 21 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: korona / N; wyciskiem: Dottore.; 20; U9841.
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600