183. WARSZAWA, PLAN MIASTA

600.00

Wyd. Charles Knight, Londyn, 1844

Staloryt kolorowany akwarela, papier; 34,5 x 43,5 cm (arkusz)
rys. W.B. Clarke 1831, ryt. T.E. Nicholson,
WARSAW / (WARSZAWA) / Published under the Superintendence of the Society for the / Diffusion of Useful Knowledge
Oprawiony
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000