101A. Sławomir ZAJKOWSKI

950.00

BLUE LAND, 1923

Olej, płótno; 30,5 x 60,5 cm
Sygnowany l.d.: S. Zajkowski
Certyfikat autorski
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1200 – 1500