095. Andrzej SKARŻYŃSKI

500.00

POLNA DRÓŻKA JESIENIĄ, 1996

Olej, pilśnia; 30,5 x 24 cm
Sygnowany p.d.: A.Skarżyński, dedykacja autorska na odwrocie
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500