094. Stanisław ŁAZOREK

3,000.00

RYNEK W KAZIMIERZU, 2000

Olej, płótno; 27 x 33 cm
Sygnowany p.d.: Łazorek 2000
Cena wywoławcza 2200
Estymacja 3000 – 3500