093. Andrzej SKARŻYŃSKI

500.00

PEJZAŻ JESIENNY

Olej, pilśnia; 24 x 18 cm
Sygnowany p.d.; A. Skarżynski
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500