375. Alfred PAWLOWSKI

400.00

MOTŁAWA

Olej, tektura; 22,5 x 35 m
Sygnowany p.d.; A. Pawlowski; l.d.: Danzig

Cena wywoławcza 400

Estymacja 1000 – 1200