324. Bruno BIELEFELD

400.00

ŻURAW GDAŃSKI

Ołówek, akwarela, biele gwaszem, papier brązowy; 25,5 x 19 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d i p.d.: BrünoBielefeld

Cena wywoławcza 400

Estymacja 800 – 1000