417. OCZEKIWANIE NA POWRÓT Z POŁOWU, ok. 1900

600.00

Olej, płótno; 72 x 107 cm
Na ramie papierowa, drukowana nalepka: Fabryka Robót Kościelnych i Salonowych St. Wysockiego, Warszawa

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1500 – 1800