027. Wacław ŻABOKLICKI

2,500.00

MORZE

Olej, płótno naklejone na tekturę; 52,5 x 66 cm
Sygnowany p.d.: W Zaboklicki
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3200 – 3500