019. Karol HEIMROTH

850.00

ZACHÓD SŁOŃCA NAD STAWEM

Olej, płótno naklejone na tekturę; 25 x

50 cm
Sygnowany l.d.: Heimroth
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200