009. Z. OLEŚKIEWYCZ

1,200.00

WIDOK Z KRZEMIEŃCA, ok. 1935

Olej, sklejka; 45 x 59,5 cm
Sygnowany p.d.: Krzemieniec / Z. Oleśkiewycz
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1500 – 2000