008. Eligiusz NIEWIADOMSKI

8,000.00

POD SZARYM NIEBEM, 1913

Olej, płótno naklejone na sklejkę; 24 x 42,5 cm
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe: 1. Towarzystwo Zachęty Sztuk pięknych w Królestwie Polskiem / Salon Wiosenny 1913 r. / Autor E Niewidomski / Tytuł dzieła „pod szarem niebem” / rodzaj dzieła / cena Rb. 40 35 r. / (podpis) Niewiadomski; 2. 23007 Autor Niewiadomski Eligjusz / Tytuł Pod szarem niebem Rodzaj dzieła olejny / Cena 35 własność dr. Adolfa Kozerskiego data nadesłania 19/IV 1913; kredką: N.1 / N 84
Obraz wystawiany, wymieniany: Salon Wiosenny TZSP, Warszawa, 1913; Wiercińska s. 249
Cena wywoławcza 8000
Estymacja 10000 – 12000