002. Abraham NEUMANN

3,500.00

BRZEZINKA W ZIMOWY PORANEK

Olej, płótno naklejone na tekturę; 29 x 38 cm
Sygnowany p.d.: A. Neûmann
Cena wywoławcza 3500
Estymacja 5000 – 6000