006. Eugeniusz DZIERŻENCKI

1,900.00

RYBACKIE ŁODZIE ŻAGLOWE NA BRZEGU W GDYNI, 1951

Olej, tektura; 15,5 x 20 cm
Sygnowany l.d.: E. Dzierzencki
Na odwrocie ołówkiem: Gdynia / wrzesień 1951
Cena wywoławcza 1900
Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 229, 03.02.2024