338. LASKA, Niemcy, Wahlhausen, Sauer, 2 poł. XX w.

100.00

Palisander barwiony, opaska metalowa, skuwka gumowa, dł. 90,5 cm
Sygnowana: Sauer / Stöcke seit 1913

Cena wywoławcza 100

Estymacja 200 – 300