139. KARAFKA NAGRODOWA, Drezno, Behrnd Hermann, 1925

500.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. z korkiem 27,5 cm
Puncowanie: J. Wachsmann, półksiężyc, korona, 800HB,
Wyryty napis: Clara Alexandra / Posener Halbbblutstuten vom Fackeltanz xx / III.Preis (Abtl. II.) / im Achtenbach Preis / Turnier Breslau 17. Mai 1925
Stan: wyszczerbiona pod opaską
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

Aukcja 229, 03.02.2024