128. KIOT, Rosja, poł. XIX w.

1,300.00

Masyw sosna, okleina orzech; 54 x 62 cm
Przeszklone drzwiczki, wewnętrzna rama: drewno, gips, złocenie
Stan: ubytki forniru
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 2229, 03.03.2024