104. Jerzy KOSSAK

15,000.00

ZIMOWE SPOTKANIE, 1934

Olej, deska; 28 x 39 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Kossak / 1934
Cena wywoławcza 15000
Estymacja 19000 – 20000

Aukcja 229, 03.03.3024