086. Hernyk GASEK

1,000.00

GÓRSKI POTOK

Olej, płótno; 62 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Henryk Gasek
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 1500

Aukcja 229, 03.03.3024