084. Janusz CETNAROWSKI

400.00

PEJZAŻ Z KRZEWAMI NAD WODĄ, 1990

Olej, płótno; 50,5 x 56,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Cetnarowski 90
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 700

Aukcja 229, 03.03.3024