080. Janusz CETNAROWSKI

300.00

POLNE KWIATY W SZKLANYM WAZONIE, 1990

Olej, płótno; 45 x 40 cm
Sygnowany p.d.: J. Cetnarowski 90
Cena wywoławcza 200
Estymacja 500 – 600

Aukcja 229, 03.03.3024