067. Jan LEBENSTEIN

900.00

CZYTAJĄCY

Litografia barwna, papier; 33 x 22,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem l.d.: Lebenstein; p.d.: 67/100
Il. do: „Cinquante ans poesie”, 1972
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1100 – 1200

Aukcja 2229, 03.03.2024