064. Jan SZANCENBACH

12,000.00

MGŁA NAD MORSKIM OKIEM, 1994

Olej, płótno; 44,5 x 52,5 cm
Sygnowany p.d.: Szancenbach; na odwrocie: Jan Szancenbach / z cyklu „Morskie Oko” / Mgła / 1994; własność W.L. Pietraszakowie
Cena wywoławcza 12000
Estymacja 16000 – 18000

Aukcja 229, 03.03.3024