063. Henryk KOZAKIEWICZ

2,400.00

DWA DRZEWA PRZY DRODZE

Olej, płótno; 55 x 73,5 cm
Sygnowany śr. d.: H. Kozakiewicz
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 2000

Aukcja 2229, 03.03.2024