062. Sławomir ZAJKOWSKI

700.00

BARWY OCEANU, 2023

Olej, płótno; 30 x 30 cm
Sygnowany l.d.: S. Zajkowski
Na odwrocie certyfikat
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 229, 03.03.3024