059. Franciszek MAŚLUSZCZAK

2,000.00

DOBROĆ, 1979

Akryl, płótno naklejone na deskę; 6,5 x 18,5 cm
Sygnowany l.g.: F. Masluszczak; p.g.: 1979
Na odwrocie: Franciszek Maśluszczak 1979 / tytuł: Dobroć / acryl-płótno-deska 6 x18 cm 138
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 3500

Aukcja 229, 03.03.3024