058. Andrzej STROKA

500.00

KOBIETA MILCZĄCA, 1985

Olej, płótno; 40 x 40 cm
Sygnowany l.d.: (monogram autorski)85 / Stroka; na odwrocie: „Kobieta Milcząca”/ Andrzej Stroka / W-wa / 9.04.85
Cena wywoławcza 500
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 2229, 03.03.2024