Zofia STRYJEŃSKA

1,500.00

ZBÓJNICY

Litografia kolorowana gwaszem, papier; 50 x 39 cm
Sygnowana z kamienia p.d.; Z. Stryjeńska
Oprawiona
Tbl. 22 z teki: Polish Peasants’ Costumes, Szwedzicki, Nicea, 1939
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 229, 03.02.2024