016. Stefan FILIPKIEWICZ

4,200.00

PEJZAŻ ZIMOWY

Akwarela, papier; 11,5 x 16,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 229, 03.02.2024