009. Th. WAGNER

9,000.00

ZIMĄ PRZED KUŹNIĄ, poł. XX w.

Olej, płótno; 80,5 x 121 cm
Sygnowany l.d.: Th. Wagner V(…)
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000

Aukcja 229, 03.02.2024