007A. Eugeniusz GROS

4,000.00

PLAŻA W JASTARNI

Olej, tektura; 36,5 x 27 cm
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Gros; l.d.: Jastarnia
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 229, 03.02.2024

Eugeniusz GROS
1878 Lwów – 1947 Toruń