003. PEJZAŻ ZIMOWY Z DRÓŻKĄ PRZEZ WIEŚ, 1915

1,600.00

Olej, płótno; 46 x 55 cm
Sygnowany p.d.: 19 TS 15.
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 3000 – 4000

Aukcja 229, 03.02.2024