352. KWIAT, Chiny, poł. XIX w.

350.00

Drzeworyt barwny, papier ryżowy 32,5 x 18,7 cm
Opis i sygnatura stemplem, ideogramami chińskimi
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 228, 16.12.2023