304. PRZYKUCNIĘTA DZIEWCZYNA, Niemcy dla Ebeling & Reuss, USA, poł. XX w.

800.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 20 cm
Sygnowana zielonym drukiem naszkliwnym: R / est / 1886 / Erphila / Germany
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 228, 16.12.2023