297. SZEŚĆ NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Austria, pocz. XX w.

300.00

Brąz, porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenie, dł. 15,8 cm
Puncowanie: Uchatiusbronze
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500

Aukcja 228, 16.12.2023