208. SZEŚĆ NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Rosja, Pawłowo, Manufaktura Fiodora Warypajewa, 2 poł. XIX w.

300.00

Brąz, heban, dł.15 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł; ВАРЫПАЕВЪ
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500

Aukcja 228, 16.12.2023