136. Jerzy MISZALSKI

900.00

PASTWISKO W DOORWERTH, 2005

Olej, płótno; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: JMiszalski 2005; sygnowany opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 228, 16.12.2023