134. Anna MISZALSKA-GĄSIENICA

600.00

ZIMA W TEREMISKACH, 2003

Olej, płótno; 29 x 38 cm
Sygnowany p.d.; A.Miszalska-Gąsienica 2003; na odwrocie: Zima w Teremiskach
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 228, 16.1.2.2023