104. Franciszek KMITA

7,000.00

NA RYNKU W KAZIMIERZU, 1963

Olej, płótno; 71 x 96 cm
Sygnowany l.d.: F. Kmita; na odwrocie: F. Kmita / 1963
Cena wywoławcza 7000
Estymacja 10000 – 12000

Aukcja 228, 16.12.2023